Këngëtarja e njohur e hitit “Sa duhemi”, Alida Duka, ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Trokit”, ku ka rrëfyer se teksa po merret me xhirimet e klipit të ri, ka përjetuar momentin më të sikletshëm.

Alida ka treguar para kamerës se ndërkohë që filmonin, asaj i janë zbërthyer reçipetat në sy të vëllait të saj, Stines, i cili pa e kuptuar ç’po ndodhte, i kërkonte të hiqte dorën me të cilën po i mbante.

“Mbrëmë tek xhirimet, nuk kishim shumë kohë dhe m’u hapën recipetat. Vëllai më tha “Vazhdo, vazhdo”. U mbulova me duar. “Je shumë mirë”. Ndërkohë që unë i thoja më falni, më falni me dorën tek gjoksi. Po hiqe atë dorën më tha. Hajt se do të ta shpjegoj më vonë ju përgjigja. Por shyqyr, nuk e kuptoi njeri”, – ka treguar Alida duke qeshur.

ImageImageImage