Këngëtarja shqiptare Gjyste Vulaj gjithmonë është komentuar si një nga këngëtaret më moderne të skenës shqiptare.

Me stilin e saj të veçantë, ajo ka bërë për vete një numër të madh fansash.

Image

Por nuk janë vetëm ato që e pëlqejne këngëtaren, ka dhe nga ata që e kritikojnë përsa i përket stilit të saj.

Kështu ka ndodhur dhe me një foto të fundit të këngëtares e cila ka marrë kritika nga ndjekësit e saj, dhe ajo ka vendosur t’ju kthej përgjigje me një postim në Instastory.

’Edhe tek filmat për fëmijë, këngëtaret paraqiten në skënë me brekë. Mos na shani ju disa që jeni mesuar veç blabla për veshjen skenike.Ju lutem se nuk na merr gjumi natën’ ka shkruar Gjyste duke e shoqëruar postimin me emoji që qeshin.

Image