“Shiko Kush Luan” edhe këtë javë vjen me gjëra tejet interesante.

Të ftuar janë edhe shumë artistë të njohur dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar, shkruan lajmi.net.

Në videon e publikuar nga Luana, në një moment shihen dy këngëtaret, Evi Reçi dhe Lori teksa puthen në buzë me njëra-tjetrën.

Veprimi i tyre ka befasuar gjithë publikun ndërkohë që Vjollca u shpreh se është një ndër puntatat më të mira të saj.

Po ashtu e ftuar është edhe Fjolla Morina e cila haptazi thotë se Tuna Sejdiu duhet të heqë dorë nga muzika.