Ata kishin një lidhje duke u ndarë e bashkuar, e së fundmi për Halloween, ata u paraqitën të veshur si Beetlejuice dhe Lydia nga filmi klasik Beetlejuice i vitit 1988, të mërkurën mbrëma.

Dhe një ditë më pas, modelja Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd u panë bashkë dhe të lumtur dorë për dore, në New York City,

22 vjeçarja tregoi asetet trupore në veshje sportive dhe dukej mjaft seksi

Image