Ndarja e këngëtares Ariana Grandes nga i fejuari i saj Pete Davidson, ka qenë një nga ngjarjet më të bujshme në showbizit kohët e fundit.

Çifti i fejuar vite më parë, vendosën të shkëpusnin romancën e tyre disa muaj më parë.

Pas ndarjes këngëtarja e riktheu sërish tek Pete unazën e saj të diamantit, që sipas të dhënave kushtonte rreth 93 mijë dollarë.

Por Ariana e ka zëvendësuar menjëherë me një të re dhe këtë herë bëhet fjalë për një tjetër lloj marrëdhënie.

Ndjekësit e sajë kanë vënë re se ajo mbante në gisht një unazë, në një fotografi që publikoi gjatë fundjavës në rrjetet sociale.

Komente të shumat erdhën për këngëtaren e njohur dhe të gjithë dyshuan për një lidhje të re, por Ariana tregoi se ajo ishte një unazë për miqësinë me shoqet e saj të ngushta.

Image