Aktorja e cila u bë e njohur në serialin ‘Game of Thrones, Gwendoline Christie e cila në serial njihet si Brienne sfilojë në shfaqjen e modës së Miu Miu në Shangai.

Christie të cilën në serial jemi mësuar ta shohim gjithmonë me shpatë vdekjeprurëse, trupin të mbuluar me mburoja, me një fytyrë plot zemërim, ajo këtë herë u shfaqë krejt ndryshe.

Ajo për këtë sfilatë ishte e buzëqeshur më një fustan me nuanca leopardi dhe ngjyrë të gjelbër,

Aktorja kishte thënë se hyra në modë e bëri atë të ndihej më mirë me vetën, pasi që në të kaluarën ajo kishte qenë shënjestër e bullizmit në shkollë për paraqitjen e saj.

Image
Image