Aktorja amerikane Heather Locklear rrahu të dashurin e saj dhe e pwrzuri nga shtëpia. Por mw pas policia e arrestoi dhe tashmw ajo wshtw mbyllur psikiatri. Lajmi wshtw bwrw i ditur nga një burim pranë saj për prestigjiozen britanike “DailyMail”.

Lajmi erdhi disa muaj pasi aktorja u arrestua për disa incidente rreth alkoolit dhe dhunës fizike.

57-vjeçarja është futur në një psikiatri dhe do të qëndrojë për 14 ditë që të bëjë detoksifikim dhe vlerësim mendor.

Kohët e fundit, Heather ka pasur shumë probleme. Ajo mbyti nënën e saj dhe më pas kërcënonte se do vriste veten, prandaj është marrë vendimi që të futet në psikiatri.