Adrola Dushi është një prej modeleve më të njohura shqiptare.

Adrola Dushi sot ka një arsye më shumë për të festuar, kjo ngase djali i saj sot ka ditëlindjen.

Me këtë rast, modelja nuk ka kursyer fjalët më të bukura për ta uruar  Troin, të cilit ia dëshiroi më të mirat.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I ADROLËS, PA NDËRHYRJE:

“Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, vetem me dite te BARDHA! S’mund te besoj qe kaluan pese vite, nga dita qe kur TI erdhe ne jete, nga nje “MIUSH” i vogel, mu bere nje ” TROI” i madh! Oh, sa lumturi kam, kur me kap Doren dhe ma Puth, oh, sa te Adhuroj kur e ben kete Gjest, dhe Ndjej qe me don dhe me kupton akoma me shume, dhe je gjithmone me Mua, edhe kur s’jemi Prane!!! Ditet po kalojne shume shpejt, O MBRETI IM, por TI do te jesh gjithmone “MIU” i vogel, qe jep aq shume DASHURI dhe MIRESI!!! TI je Bekimi dhe Dielli qe Rrezaton per mua, o Biri im, TROI!!!! TI, pa folur, te ben te ulesh ne Gjunje, e te thuash cdo dite: ” FALEMINDERIT O ZOT”!!! ZOTI TE BEKOFTE, BIRI IM!!!”.

Image