Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri ‘theu’ akullin dhe përveç se po tregon shumë detaje për jetën e saj private, ajo në rrjetet sociale po e ekspozon edhe burrin e saj milioner.

Këngëtarja pas lindjes, njësoj si gjatë lindjes, po shijon udhëtimet e saj e luksit me burrin e saj.

Aktualisht po qëndron në Holandë nga ku edhe bëri një numër të madh postimesh. Edhe pse burri i saj është shumë më i madh në moshë, Adelina është shumë e dashuruar me të.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi, ku shfaqet shumë e dashuruar në krahët e burrit të saj milioner.