Reperi i njohur i hitit ‘Moohal’ i cili arriti mbi 30 milion klikime që në vitin 2015, ‘Young Greatness’  ka humbur jetën teksa është qëlluar që në orët e para të mëngjesit.

Reperi është ekzkekutuar me armë zjarri në New Orleans dhe policia është ende në kërkim të dy personave të dyshuar për krimin.

Image

Kujtojmë se kënga e tij arriti kulmin e këngëve më të dëgjuar pasi u përpunua nga Lil Wayne dhe Yo Gotti dhe reperi u bë një ndër më të ndjekurit e kohës.