Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të njohura dhe më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Image

Çdo gjë e rreth saj përbën kuriozitet për publikun.

Modelja së fundmi është tërhequr paksa nga jeta publike dhe publikon rralë foto provukuesë.

Megjithatë ditën e sotme fotoja e fundit nga modelja i ka habitur të gjithë.

Me anë të një filtri, Oriola është transformuar në pamje dhe shkruan se kështu do të ishte fytyra e disa personave nëse do të reflektohej shpirti.

Image