Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në “X Factor” në Itali.

27-vjeçarja ka dhënë një shou të vërtetë në Milano.

Karriera e saj është gjithmonë e në ngritje, ndërkohë që në aspektin personal jo dhe aq, pasi vendosi që të ndahet nga i dashuri i fundit.(