Këngëtarja Rovena Stefa lansoi klipin e ri të titulluar “Jeta Jeta”.

Këngë kjo e cila duket se nuk ka tërhequr shumë publikun pasi ka arritur të mbledh pak shikime në Youtube.

Ndonëse u mundua të shfaqej provokuese me veshjen në klip, por kishte raste kur nuk shkonte dhe aq pasi ajo u shfaq e veshur me taka në mes të shkretirës.

Për ata që kanë parë klipin, një detaj që mund t’ju ketë ikur është se Rovena aty shfaqet pa të brendshme, madje ka momente që duket qartë që është pa to, një trend ky që shumë nga yjet e estradës po e bëjnë.

Pavarësisht se jo shumë e shpeshtë me projekteve muzikore, Rovena është mjaft e angazhuar me koncerte, por të shumta janë dasmat gjatë sezonit veror për të, duke bërë që të ketë një agjendë mjaft të ngjeshur.

Ndërsa sa i përket jetës private, këngëtarja është treguar gjithmonë e rezervuar në këtë drejtim, duke mos zbuluar nëse është ‘single’ apo e lidhur.