Para pak ditësh u zbulua se aktorja shqiptare, Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman do bëhen prindër së shpejti.

Lajmi se Almeda dhe Tolga po bëhen prindër për herë të parë është zbuluar nga mediat turke e më pas u konfirmua edhe nga çifti.

Sot ajo ka marrë dhuratën e parë për beben që pritet të vijë së shpejti në jetë, një shportë me produkte të ndryshme.

Urojmë që Almeda të ketë një shtatzëni të mbarë!

Ndryshe, ajo së fundmi i ka hyrë edhe muzikës e cila ka publikuar projektin e saj të parë “Alabama” që u mirëprit nga fansat.

Image