Nuk kishit parë 15 vjeçare kaq sexy.

Dhe është pikërisht vajza e njohur shqiptare, Rike Roçi ajo që ka hapur arkivat. Me anë të një fotoje të vendosur në kornizë, ish banorja e Big Brother na ka surprizuar me pamjen e saj në adoleshencë.

‘Unë 15 vjeç’ shkruan Rikja në postimin e saj ku duket një bionde shumë sexy, që kishte në gjak pozat sensuale. Nga ajo që shohim sot, duket se bukuroshja ka qenë e njëjta prej kohësh me ndryshim të ngjyrës së flokut.

Image