Kemi një Kryq në Shenjat e Qëndrueshme. Mërkuri në diagonale me Uranin dhe në katërkëndësh me lidhjet e henës. Janë katër drejtime të rëndësishme që lidhen me mendimin, karmën, llogjikën dhe praktikën”, njofton Meri. Në parashikimin e astrologes së njohur shihet se disa prej shenjave do përjetojnë ditë jo të mira.

Dashi
Nëse nuk arrini dot sot të ekspozoni paratë pasionet dhe forcën tuaj do renditeni nga fundi në dashuri dhe karriere. Kujdes Ujoret Akrepet dhe Demët.

Demi
Një gënjeshtër apo takim i fshehtë mund tju kushtoj një pune ose një marrëdhenie. Mos mendoni ti bëni keq dikujt.

Binjaket
Një problem ligjor nga e kaluara mund tju kthej mbrapsht një udhëtim apo një çështje pune. Një takim personal mund tju hutoj sidomos me Luan dhe Ujor

Gaforrja
Mund të përgjoni mbrapa derës në çdo rast që doni të jeni një hap më përpara në informacion. Por kujdes se mund ta hani porten turinjve

Luani
E ardhmja dhe e shkuara takohen sot në një pikë dhe nis një sherr i madh. Gjeni ndonje Akrep apo Virgjeresh e Binjak të qetësoheni.

Virgjeresha
Me shpatulla pas murit do mundoheni të gjeni një zgjidhje praktike. Një ndihm nga Akrepët mund të sjell një rrugëdalje.

Peshorja
Thashethemet do mbarojnë dhe sot fillon e vërteta. Ne disa raste do donit që e verteta sot të ishte thashethem.

Akrepi
Gjahu, gjahtari ,udha, udhëkryqi do bëhen tendenca në mënyrën se si do i konceptoni situatat. Bashkëpunoni me ujoret  apo binjakët.

Shigjetari
Partizani i vogel në luftë po shkonte dhe dita juaj do jetë euforike mjafton të mos e ktheni në jetën tuaj në përgjithesi.

Bricjapi
Në beteja sociale nuk mund të jeni me anën e askujt por sot dihet që ana juaj do peshoj nga më i forti. Kujdes nga tradhëtite.

Ujori
Nuk ka rrugë më të mirë se e panjohura për ju dhe këtë do tentoni në ditën e sotme duke neglizhuar instiktet.

Peshqit
Do jeni shkretëtira më e ashpër e peshqve të medhenj dhe e stimulanteve duke rrënuar çdo metode bindës

 

Loading...