Ardit Gjebresë para pak minutash i ka ndodhur diçka jo shumë e këndshme.

Kantautorit të njohur i është thyer gota e birrës dhe foton e ka publikuar në Instastory.

”Plasi syri keq”, ka shkruar ai pranë fotos të cilën e ka realizuar në një ambient ku ka zgjedhur ta kaloi mbrëmjen e së Hënës.

Arditi mbetet njëri ndër këngëtarët dhe prezantuesit më të suksesshëm shqiptarë. ‘Për ty’ titullohet kënga e tij e fundit të cilën e ka kënduar me vajzën e tij Annën.