Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana janë një nga çiftet më të pëlqyera të estradës.

Ata janë të martuar prej vitesh ku tashmë gëzojnë një familje të shëndoshë dhe janë prindër të tre fëmijëve.

Kështu çifti sot festojnë 10 vjetorin e martesës së tyre teksa në Instagram shfaqen pranë njëri-tjetrit. “Urime 10 vjetorin dashuria ime”, shkruan Ermali në postimin e publikuar në rrjete sociale ku shihet edhe një tortë.

Përveç se gëzon një jetë të lumtur, Ermali po shijon sukseset e karrierës së tij të bujshme ku nuk ndalet së performuari në vende të ndryshme.

“Daja” dhe “Flakë”, janë dy këngët e fundit të artistit Fejzullahu që u pëlqyen tejet shumë nga fansat.

Image