Është ndarë nga jeta në një moshë shumë të re modelja Mairead O’Neill e cila është krahasuar me motrën e Kim Kardashian,Kendell Jenner.

Modelja është gjetur e vdekur dhe shërbimet emergjente nuk mundën ta shpëtonin.

Ende nuk është bërë e ditur shkaku i vdekjes së 21 vjeçares, teksa po komentohet shumë në mediat e huaja fakti që modelja nga Irlanda kishte qënë në gjendje shumë të keqe pas vdekjes së mamasë së saj e cila u nga nga jeta 10 muaj më parë.

Image