Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku ka realizuar një fotoset ku realizon pozat më të nxehta ndonjëherë.Morena e zhveshur lartë dhe me pantallona të veçantë zgjon kureshtjen e fansave me rastin e hapjes së patentës që kishte nga prapa.A ishte kjo e qëllimshme, apo Morena deshi të marrë vëmendjen kjo nuk dihet, por se a duket joshëse mund të themi se duket shumë!

Ndryshe, Morena është së fundi ka publikuar projektin e saj ‘Femnat’, që u prit mirë nga fansat e saj.Deri me tani kënga e saj nq bashkëpunim me ‘Dj Dagz’ dhe ‘Dj Pm‘ ka arritur 2 milionë shikime në kanalin zyrtar YouTube.