Emri i bukuroshes Morena Taraku u lakua këto ditë nga ish i dashuri i saj, Sasha Sobhani, e krejt pas një ‘lufte’ në rrjete sociale mes tij dhe Fjolla Morinës, shkruan GazetaBlic.

Sasha madje i tha Fjollës që ti nuk je shoqe e mirë, duke qenë se një javë më parë ajo publikoi fotografi me Morenën.

E duket se kjo e fundit nuk po e vret aspak trurin se çfarë po thuhet lartë e poshtë për të.

Së fundmi, modelja dhe këngëtarja në këtë ditë me shi ka pozuar topless.

“Rrobat e vjetra ikën…të rejat më të mira”