Mel B tronditi publikun me rrëfimin për marrëdhënien seksuale me tre vetë dhe u përpoq të bënte vetëvrasje.

Ish-anëtarja e Spice Girls, Mel B ka publikuar një autobiografi që përmban detaje tronditëse të jetës së saj private për të cilën ajo nuk ka folur deri më tani.

Libri quhet Brutally Honest dhe aty Mel pranon se ajo u përpoq të vriste veten në vitin 2014 dhe pranoi të gjitha spekulimet për ferrin që jetonte.

Ajo kujton se në dhjetor të vitit 2014, u shfaq në banjë për të marrë pilula dhe piu madje 200 sosh. Jeta e saj, tregon këngëtarja, ishte larg nga magjepsja dhe shkëlqimi, dhe se ajo ishte përpjekja e dytë për vetëvrasje. Për të gjitha ajo fajëson ish-bashkëshortin, i cili e kishte abuzuar me vite të tëra.

Mel B ishte gjithashtu droguar me kokainë dhe përfundoi në ferr duke u përpjekur për të zvogëluar simptomat e depresionit.

“Ndërsa isha në emisionin “Got Talent” të Amerikës, në çdo pushim që dija nga studio, merrja kokainë”, pranon Mel.

Megjithatë, kokaina e çoi në një shkatërrim edhe më të thellë.

Pas divorcit ajo filloi të vizitonte një kirurg plastik. Ajo gjithashtu pranoi në librin e saj gjatë martesës me Bellafonte bënin seks në treshe, të cilin e kishte xhiruar. Ajo tregon se në mesin e njerëzve të njohur për seks në treshe kishte ftuar edhe Rita Ora, por ajo e kishte refuzuar.