Pushimet e moderators sexy nuk e kanë në plan t’u vijë fundi.

Marina Vjollca dhe partneri I saj janë duke shijuar edhe disa ditë të tjera buzë detit.

Këtë herë ajo ka befasuar me pamjen e saj pa make up duke lënë të kuptohet se është po aq e bukur sa e grimuar.