Muajt e fundit ka filluar të shijojë stilin e saj të ri të jetës pasi ndryshoi në mënyrë drastike sjelljen e saj të vrazhdë.

Supermodelja Kate Moss ka vazhduar të nxjerrë në pah rezultatet e mënyerës së saj të re të jetesës gjatë fundjavës.

Ajo është fotografuar nga paparacët me bikini gjatë një udhëtimi me jaht  në Saint Tropez, në jug të Frances, ndërsa relaksohej në bordin e jahtit.

Kate ishte e  shoqëruar nga i fejuari i saj Konti Nikolai von Bismarck, 31 vjeç dhe me një grup miqsh dhe të afërm.

Image