Ai është një nga shefat më të famshëm të kuzhinës, i cili njihet për pjatat e shijshme. Bëhet fjalë për Renato Mekollin, i cili gjithashtu është edhe mjaft i komentuar në media.

Së fundmi ai i ka shokuar ndjekësit e tij në “Facebook” me një foto ku shfaqet një çift lakuriq në dush e në momente intime.

Image

“Natën e mirë”, shkruhet në përshkrimin e fotos. Por në fakt diçka ka ndodhur me profilin e tij të “Facevook”-ut dhe këtë e ka shpjeguar vetë Renato.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, Mekolli njofton se “Facebook”-u i tij është hackuar.

“Të dashur miq, prej disa muajve faqen time të Facebook e kanë hackeruar. Ju lutem që ti bëni të gjithë report. Faleminderit”, shkruan Renato.

Image

Loading...