Aktori Michael B. Jordan mbrëmë ishte prezent në ndeshjen basketbollistike ndërmjet Los Angeles Lakers dhe Denver Nuggets, duke e përcjellë duelin nga rreshti i parë.

Lakers i mundën Nuggets me një rezultat 121-114.

Kujtojmë se aktori 31-vjeçar i Black Panther së fundmi i e bëri një “përshëndetje”  në Instagram për Tessa Thomspon. “Ky #WCW shkon për Mbretëreshën @tessamaethompson. Mbretëresha ime në ekran lol & dhe ndodh që ajo sot e ka ditëlindjen. Kështu që të gjithë ju shkoni në faqe të saj dhe lajeni me dashuri (ajo pëlqen dhia të vogla) Urime ditëlindja Tessa”, shkroi ai.

Image