Femra më e famshme në glob, Kim Kardashian, ka qëlluar serish në shenjë duke mos i zhgënjyer fansat e saj të shumtë.

Bukuroshja e njohur është shfaqur në një set fotografik të fundit, që po e realizon në Bali të Indonezisë.

Në breg të detit, me forma të rrumbullakosura dhe në blicin e aparatit fotografik, mes natyrës së mrekullueshme, rërës dhe valëve të detit, topmodelja ka nxjerrë në pah trupin seksi.

E veshur me bikini ngjyrë rozë, ylli i televizioneve theksoi format e saj bombastike,  të cilat ërtetë do t’ju lënë pa fjalë.

Image