Muajin e kaluar këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, këngët e të cilë kthehen në hite, Kida humbi njeriun më të shtrenjtë gjyshen e saj.

Image

Këngëtarja ishte e ftuar në mbrëmjen e sotmë në ‘NIN’ ku u përlot sa u përmend gjyshja e saj.

Image

’Gjyshen e kam thirrur nënë.Ajo me ka rritur.Kam pasur një përkrahje shumë të madhe nga ajo që prej fillimit’ u shpreh Kida dhe iu mbushen sytë me lot.

‘Ka qënë një person që më ka suportuar shumë.Ka qënë një nga njërëzit që më ka mësuar shumë gjatë jetës dhe më ka bër të ndihem mirë si gjithë gjyshet’ tha Kida