Ajo ka treguar edhe njëherë se për të vitet e kaluara janë vetëm numra.

Bëhet fjalë për këngëtaren amerikano-latine, Jennifer Lopez, e cila njihet edhe me emrin përkëdhelës, J.Lo.

Ajo së fundi ka publikuar në llogarinë personale në Instagram teksa shihet e veshur me bikini ngjyrë të verdhë.

Bukuroshja 49-vjeçare në këtë formë ka zbuluar se nuk ka humbur asgjë nga linjat trupore dhe ende duket seksi.

Imazhet janë marrë nga videoja e re muzikor që do po e realizon me reperin e njohur spanjoll, Bad Bunny.

Këtë herë, JLO po punon për një projekt në gjuhën spanjolle që do titullohet ‘Te guste’.

Ndryshe, ky nuk do të jetë projekti i fundit i biondinës pasi ka paralajmëruar edhe disa të tjerë.

 

View this post on Instagram

🐰🐰🐰 #jloxbadbunny #teguste #musicanueva #malibubarbie

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on