Heidi Klum dhe Tom Kaulitz po kalojnë kohë të mirë bashkë.

45-vjeçarja dhe i dashuri i saj 29-vjeçar, janë parë bashkë me fëmijët e Heidit duke bërë shopping në Los Angeles.

Heidi ka qenë mjaft aktive këtë muaj.

Disa ditë më parë, ajo ishte prezente ceremoninë e Children’s Hospital Los Angeles – ‘From Paris With Love’.

Poashtu, ajo mori pjesë edhe në amfAR në Beverly Hills.

Image
Image