Ajo ka qenë në mes të Brazilit dhe New Yorkut javën e kalua.

Dhe të enjten Gigi Hadid u kthye sërish para kamerës, derisa realizoi një set fotografik në plazh në Rio de Janeiro,

Ajo dukej tejet seksi derisa tregoi fizikun për mrekulli.

E vëmendje morën këmbët e saj të pafundme dhe shumë joshëse.

Image