Ish-banorja e Big Brother dhe një nga modelet më sexy ka provokuar sërish me postimin e saj.

Françeska Jaçe ka udhëtuar drejt Anglisë dhe prej andej ka publikuar një foto të nxehtë. Ajo ka treguar një pjesë të trupit të saj, teksa gjendet e zhveshur brenda një vaske me ujë.

fMe siguri kjo foto ka bërë shumë kuriozë, por Françi nuk ka dashur të zbulojë më tepër.

Image