Pak kohë më parë nga mediat turke u bë e ditur se aktorja Fahriye Evcen është në një pritje të ëmbël.

Ajo është bashkëshortja e aktrorit turk Burak Ozçivit ose siç njihet ndryshe me emrin e personzhit që u bë i njohur për publiku shqiptar Kemal tek  seriali  ‘Dashuri e pa fund’.

Çifti i famshëm do të bëhen prindër për herë të parë dhe ato ishin shumë të lumtur kur morën lajmin.

Tanimë e gjithë vëmëndja është tek Fahriye dhe si duket ajo shtatzënë.

Aktorja rrallëherë poston foto në rrjete sociale, por ditën e sotme i  ka mahnitur të gjithë më një video ku shfaqet duke buzëqeshur  teksa shikon në kamera dhe në pak sekonda kthehet dhe i duket pak barku.

Është ende herët që aktores ti duket barku i rrumbullakosur pasi ajo është në muajin e dytë të shtatzanisë së saj, megjithesë ka mjaftuar një video që ajo të komentohet nga fansat në rrjete sociale.

Image