Ajo ka shkuar me një kërkesë publike për të gjetur dashurinë që do të ndajë me fansat në ekranin e madh në javët ne vazhdim në Celebs Go Dating.

Por të martën mbrëma nuk pati asnjë mashkull përkrah Chloe Sims, e cila u paraqit në tapetin e kuq me shoqet e saj Georgia Kousoulou dhe Yazmin Oukhellou në galan ITV,

Ylli i TOWIE u shfaq bombastike në një fustan të gjatë ngjyrë hiri, me një të çarë që ekspozonte këmbët.

Por gjithë vëmendjen e mori gjoksi bombastik i saj pa sytjena, që mezi ia mbante fustani