Bes Kallaku para disa muajsh është bërë babai i një vogëlusheje me emrin Ajka, lajm ky që ishte kryefjala e botës rozë për disa ditë.

Por ju me siguri do të pyesni: “A kujdeset Bes Kallaku për vogëlushen e tij?

Kësaj pyetje nuk është e vështirë për ti dhënë një përgjigje dhe kjo pas një postimi që aktori ka bërë në Instagram.

Në video aktori ka vendosur të tregojë me nota negative faktin se si shikon një mashkull kur bebi i vogël rrokulliset në bar, duke na lënë kështu të mendojnë se ai është një baba shembullor.