Mëngjesin e sotëm, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana ishte i ftuar në emisionin “Wake Up”.

Gjatë kësaj interviste ai foli për arritjet e deritanishme dhe planet e së ardhmes.

“Dua që Bojken të ketë një vëlla ose një motër. Monika në fakt do vajzë dhe i ka gjetur emrin që tani. Do që ta quajë Enkelejda”,-ka thënë ai ndërsa sot erdhi reagimi i gruas së tij, Monica Canës.

Ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ka treguar se nuk është shtatzënë.

”Nuk jam shtatzënë”, shkruan mbi selfien e bukuroshes bjondinë e cila i ka rrëbyer zemrën Lorikut tsah e një kohë.

Ata tashmë janë prindër të një djali dhe familja e tyre pritet të shtohet, por jo në një të ardhme tejet të afërt.

Image