Ylli i ‘Fast and the Furious’, Tyrese Gibson është bërë baba për herë të dytë.

Aktori dhe bashkëshortja e tij Samantha mirëpritën në jetë vajzën Soraya të hënën.

39-vjeçari konfirmoi lajmin në duke postuar një foto të gjurmëve të këmbëve të vogla të porsalindurës.

“Soraya Lee Gibson është këtu… Jeta jonë ndryshoi përgjithmonë,”-shkruajti aktori.

Tyrese ka edhe një vajzë 11 vjeçe, Shayla, nga martesa dy vjeçare me Norma Gibson.

Image