Supermodeli 44-vjeçar është shfaqur në bikini seksi gjatë udhëtimit me jaht në St. Tropez me të dashurin Nikolai von Bismarck, 31.

Kate Moss vazhdoi të shfaqë rezultatet e zakoneve të saj të shëndetshme të reja gjatë fundjavës, kur ajo u largua duke kërkuar ndjesi në një bikini të hollë gjatë udhëtimit në jug të Francës.

I bashkuar nga i dashuri, Bismarck, supermodeli dukej e relaksuar në kuvertën e një anijeje luksoze me një mori shokësh dhe të afërmish.

Bukuroshja ditëve të fundit ishte e zënë në javën e modës në Paris, ndërsa në Londër kremtoi datëlindjen e 16 të bijës së saj Lila Grace në restorantin Sexy Fish, ku ajo u pa duke pirë pije jo alkoolike.

Image
Image