Ajo bëri një hyrje përplot stil në Pride Of Britain Awards të hënën mbrëma.

Dhe Myleene Klass e tillë ishte edhe kur doli nga Grosvenor House Hotel në Londër po atë natë,

40 vjeçarja mori gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj, e veshur në një fustan të gjatë me një të çarë që tregonte këmbët seksi, por që vëmendja ishte tek gjoksi i saj seksi pa sytjena.

Image