Trajneri francez, Zinedine Zidane dëshiron të jetë i gatshëm për t’u bërë trajner i Manchester Unitedi, nëse klubi anglez e shkarkon Jose Mourinhon.

Legjenda e Real Madridit e dëshiron me çdo kusht postin e Unitedit dhe tashmë ka filluar mësimet e gjuhës angleze

Pozita e Mourinhos është në rrezik për shkak të fillimit jo të mirë të këtij stinori në Premierligë, dhe incidenti i tij i fundit me Paul Pogban.