Këngëtarja vjen shumë ‘e nxehtë’ dhe në superformë.

Yllka Kuqi së fundi është shfaqur në një fustan, kreacion i Valdrin Sahitit.

E Yllka dhe Valdrini kanë ‘rrezikuar’ në modelin e veçantë të fustanit që i nxjerrë mjaft shumë gjoksin këngëtares, shkruan Gazeta Express.

Fustani i gjatë e i zi i shfaqë për mrekulli format e trupit këngëtares, derisa ajo ka bërë edhe një video ku tregohet fustani nga të gjitha këndet.

View this post on Instagram

@valdrinsahitiofficial

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on