Vetën dy javë më parë këngëtarja solli në jetë djalin e parë të saj.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj avokatin maqedonas vëndosën ta pagëzonin me emrin Jon.

Mirëpo pak më parë ajo ka i ka ‘çmendur’ të gjithë ndjekësit me postimin e fundit në Instagram ku vetëm dy javë pas lindjes ka treguar linjat e saj.

Adelina shfaqet e veshur me një fustan të zi transparent, që tregon më së miri linjat seksi.

Megjithëse vetëm pak ditë pas lindjes, ajo duket në super formë dhe tejet joshëse.