Sabri Fejzullahu nuk po ndalet së punuari këngë të reja.

Këngëtari ka qenë i ftuar të premtën në emisionin “Mirage”, në të cilin zbuloi shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Sabriu zbuloi detaje rreth këngëve të reja që planifikon t’i finalizojë së shpejti dhe tregoi se me kë po vjen në duet.

Në medie kanë qarkulluar lajme se kënga “Të përshëndes” e Sabri Fejzullahut i dedikohet profetit Muhamed, të vërtetën e tregon vetë Sabriu në “Mirage”.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thotë këngëtari.