Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu sot feston 71 vjetorin e lindjes.

Në mesin e shumë urimeve që ka pranuar nga të afërm, miq, kolegë e fansa, nuk kanë munguar as surprizat.

Ishin familjarët e ngushtë ata të cilët kanë surprizuar Sabri Fejzullahun në këtë ditë të veçantë.

Në imazhet e publikuara shihen nipi dhe mbesat e këngëtarit duke e përqafuar gjyshin.