Ajo ndërroi klimën nga Jamaica në Paris shumë shpejt.

Dhe Olivia Culpo tregoi ngjyrën që ka marrë nga deti gjatë pushimeve, derisa u pa në rrugët e kryeqytetit francez të premten

E veshur në një fustan të zi të shkurtër, 26 vjeçarja u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, duke ekspozuar hiret trupore, sidomos këmbët e gjata tejet seksi

Image
Image