Javën e kaluar, Shanina Shaik u shpall si një nga yjet e shfaqjes së modës të Victoria’s Secret në këtë vit.

E të enjten mbretëresha e pistave, dhuroi një tjetër shfaqje magjepsëse, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja australiane është parë në rrugët e Nju Jorkut.

E veshur me një kostum të gjatë dhe çizme të zeza, 27-vjeçarja dukej në çdo pëllëmbë glamuroze.

 

Image