Ajo u shfaq përplot stil në shoun e Versace.

Dhe Rita Ora mori gjithë vëmendjen dhe më vonë në rrugët e Milanos, të premten, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 27 vjeçare tregoi asetet e saj trupore në një fustan të zi prej lëkurë.

Gjoksi i saj shpërthyes ishte qendra e vëmendjes, të cilin Rita e kishte ekspozuar./BS/

Image
Image