Kim është një nënë krenare e tre fëmijve dhe herë pas here poston foto të tyre. Së fundmi ka postuar një foto të 2-vjeçarit Saint në plazh, dhe duket se vogëlushi është rritur mjaft.

“Oh, zoti im” thuhet në diçiturën e fotos. Më pas Kim ka postuar edhe foto të saj me bashkëshortin Kanye West në dasmën e miqve të tyre, 2 Chainz dhe Kesha Ward.

ImageC