Ryva Kajtazi këtë vikend e ka kaluar larg zhurmës dhe asfaltit.

Ajo bashkë me vajzën e saj të vogël, kanë kaluar një ditë argëtuese në fshat.

Këngëtarja ka postuar madje edhe një video në llogarinë e saj Instagram, ku shihet me të bijën, teksa në sfond shihen edhe disa lopë.

Ndryshe ajo ka postuar edhe disa instastory, ku tregon se ka përgatitur edhe fli me saç.

 

View this post on Instagram

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on