Ajo bëri një paraqitje përplot stil në shoun e modës Saint Laurent në Paris të martën.

Dhe modelja Rosie Huntington-Whiteley bëri një tjetër paraqitje që mori gjithë vëmendjen, derisa po qëndron në kryeqytetin francez për Paris Fashion Week,

Ajo u pa për takime në zyret e Vivienne Westwood, ku u shfaq seksi dhe me stil, derisa tregoi thithkat me bluzën pa sytjena

Image
Image